עיצוב ופיסול הפנים באמצעות חומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית מצויה באופן טבעי ברקמות השונות בגוף האדם ומהווה מרכיב חיוני במבנה העור האחראי על לחות, אלסטיות ומוצקות של העור.

עם השנים חלה נסיגה בכמות השומן התת עורי בפנים. התוצאה הנראית לעין היא מראה פנים ״עצוב״ יותר ממה שהיה עד כה (משולש הפוך). המקומות הראשונים שניתן לראות בהם סימני הזדקנות הם אזורים עדינים ורגישים: סביב העיניים, השפתיים והקמט שנוצר סביב הגבות. באמצעות הזרקה של חומרי מילוי ניתן להחזיר לפנים חלק מהנפח האבוד, לטשטש קמטים ולהעניק לפנים מראה צעיר ורענן. הבחירה בין החומרים השונים נעשית בהתאם לגיל המטופל או המטופלת, לאיכות העור ולאזור הטיפול.

להזרקת חומרי מילוי בגיל צעיר (30-40) יש כמה יתרונות: ניתן להסתפק בכמות קטנה של חומר המשפיעה לזמן ממושך יותר. כמו כן, הזרקה סדירה של חומרי מילוי בכמויות קטנות מעודדת ייצור קולגן עצמי חדש ואיכותי, משפרת את איכות הרקמה ומאטה את תהליכי ההזדקנות.

נעשה שימוש בחומרי מילוי באזורים שונים ובמגוון סוגי טיפולים:

מילוי נפחים

החל מהעשור השלישי לחיינו אנחנו מתחילים לאבד נפחים בפנים וזה בשל איבוד חומצה היאלרונית טבעית וקולגן בפנים.

מידע נוסף »

משך הטיפול הוא כ-20 דקות.

לפני הטיפול ניתן ייעוץ שבו יהנו המטופל או המטופלת מחוות דעת מקצועית ויסודית ותיאור ההליך.

לאחר הזרקת החומצה ההיאלורונית חשוב לשתות הרבה מים במשך השבועיים הראשונים, זאת על מנת לעזור ללחות של החומצה להיספג בעור בצורה מיטבית. לאחר כשבועיים ניתן לראות את התוצאה: הנפח והלחות חוזרים לעור הפנים.

הליך זה מבוצע ע"י ד"ר איתן ברמן.

ד"ר איתן ברמן - אסתטיקת הפנים ומרקם העור

רפואה אסתטית

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

דילוג לתוכן