טיפול במירה דריי (MIRA DRY)

גוף האדם מזיע כחלק מתהליך טבעי שלו על מנת לקרר את עצמו.

אחוז  אנחנו לא ממש משפיעים על תהליך הקירור של הגוף, כיוון שיש מספיק בלוטות זיעה באיזורים אחרים שעושים זאת.

בגלל האקלים החם  בישראל, גם אנשים שאינם סובלים מהזעת יתר מזיעים ומרגישים תחושת אי נוחות וריח לא נעים מבתי השחי.

יש מספר אפשרויות לטיפול בהזעה בבית השחי:

  1. ניתוח: צורבים את מוצאי העצב בצידי חוט השדרה (גנגליונים) וברגע שאין עצבוב לאזור אין הפרשה של זיעה. בלוטות הזיעה נשארות בבתי השחי, אך אין מה ש"יפעיל" אותן. כמו כן יש צורך בהרדמה כללית בגלל אופי הטיפול (ניתוח). בסיום הניתוח מעידים מספר רב של חולים שהזיעה עוברת להם לאיזור אחר בגוף, זה נקרא "זיעה מפצה" שבה מופיעה זיעה באזורים אחרים בגוף ולא ניתן לחזות אותה מראש.
  2. בוטוקס (בוטוליניום טוקסין): הטיפול בבוטוקס מנטרל את העצבוב רק באופן מקומי ולא דרך עצבי חוט השדרה כמו בניתוח. זהו טיפול שפותר את בעיית הזיעה בבתי השחי, אך יש לחזור על טיפול זה פעם- פעמיים בשנה.
  3. טיפול בMIRA DRY – טיפול לא פולשני, שנעשה בהרדמה מקומית בלבד של בית השחי, זיעה מפצה עלולה להופיע במקרים נדירים בלבד והפתרון הנו לצמיתות, ולאחר טיפול אחד או לעיתים שניים, שלאחריהם אין זיעה וריח מבית השחי.

MIRA DRY הוא טיפול לא פולשני עם תוצאות מידיות ולצמיתות להפסקת זיעה וריח מבית השחי.

MIRA DRY הוא טיפול באישור ה FDA האמריקאי להזעה בבית השחי ובאישור הCE  האירופאי ומשרד הבריאות הישראלי.

מערכת ה – MIRA DRY משתמשת במערכת תרמית ומתמקדת בבלוטות הזיעה בבית השחי וכך היא מנטרלת אותן ובעקבות כך הן אינן גדלות בשנית.

בשל היותי רופא עור מומחה וההבנה שלהזיהומים האפשריים בעקבות הטיפול, כתבתי פרוטוקול ייחודי מסוגו אשר נועד למנוע זיהומים אפשריים של הטיפול. הטיפול המונע מתחיל מספר ימים לפני הטיפול ב MIRA DRY  ומספר ימים לאחר הטיפול עצמו.

מטרת הטיפול:  להביא את המטופלים להפחתת הזיעה בכ 85% עד לכדי הפסקת ההזעה לחלוטין. זהו טיפול שמשפר את איכות החיים באופן משמעותי גם לאנשים שיש להם זיעה מוגברת וגם לאנשים שעושים את הטיפול למען איכות החיים.

שלבי הטיפול

  1. הכנה לטיפול עצמו: מגיעים לבדיקת ייעוץ איתי שאז אני בודק את בתי השחי של המטופלים כדי לוודא שאין מזהמים על העור שיכולים לעודד זיהום בעקבות הטיפול. לאחר מכן קובעים מועד לטיפול עצמו שכן יש הכנה שצריך לעשות מספר ימים לפני הטיפול: גילוח בית שחי, מריחת משחות וכו'
  2. ביום הטיפול: מתבצעת בדיקה נוספת, לוודא שבתי השחי גולחו כנדרש ושאין בעיה עורית בבתי השחי. לאחר מכן מרדימים את בתי השחי בהרדמה מקומית באמצעות מחט קטנה.
    מסמנים את גודל בית השחי ומתחילים לעבוד עם המכשיר על בית השחי כדי לנטרל את  בלוטות הזיעה.
  3. לאחר הטיפול: ממשיכים בבית טיפול לפי הפרוטוקול הייחודי שלי, וזאת על מנת להימנע מזיהומים עם דגש לחזרה לשגרה מהירה.

הטיפול מתאים לכל אדם (מגיל 16 ומעלה) שהזיעה  מפריעה לו ביום יום, לאנשים שמופיעים מול קהל ומרגישים חוסר נוחות, לאנשים שמחליפים מספר חולצות במהלך היום, לאנשים שלוקחים איתם דאורדורנט בתיק  או בושם כדי לנטרל ריח רע. כל זה נפסק לאחר טיפול בMIRA DRY

רפואה אסתטית

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

דילוג לתוכן